Studiujesz? Praktykuj!

A+ / A-

Spotkanie z Inżynierią Materiałową

W dniu 18 października 2016r., o godz. 12.00 w budynku A20, 3 pietro, w sali 308 odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące staży w ramach kolejnej edycji projektu "Studiujesz? Praktykuj! - Program Staży Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej" z kierownik projeti dr inż. Agnieszką Kobierską.
Spotkanie skierowane było do studentów II roku studiów stacjonarnych II stopnia kierunku Inżynieria Materiałowa, Wydziału Mechancznego Politechniki Łódzkiej, rocznik 2015/2016.

Podczas spotkania Kierownik Projektu dr inź. Agnieszka Kobierska przdstawiła warunki staży, zasady rekrutacji oraz zalety wzięcia udziału w programie. W spotkaniu uczestniczył również Prodziekan ds. studiów stacjonarnych dr hab. inż. Łukasz Kaczmarek, prof PŁ, który przedstawił dodatkowe korzyści płynące ze staży, ze szczegołnym uwzględnieniem staży zagranicznych. Ponadto, swoimi doświadczeniami oraz wrażeniami dotyczącymi programów stażowych podzieliła się studentka Wydziału Mechanicznego.
W spotkanie wzięlo udział 13 studentów kierunku Inżynieria Materiałowa.

Data wpisu: 2016-10-19
Informacja wprowadzona przez: