Studiujesz? Praktykuj!

A+ / A-

Lista rankingowa z dnia 07 sierpnia 2017r, dla kierunku Automatyka i Robotyka sem 6, st I st., rok ak. 2017/2018.

Dnia 7 sierpnia 2017 roku odbyło się posiedzenie komisji konkursowej projektu „Studiujesz? Praktykuj! – Program Staży Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej”. Po weryfikacji złożonych wniosków zgodnie z kryteriami rekrutacji, została utworzona Lista rankingowa studentów zakwalifikowanych do Projektu.

Prosimy o zgłaszanie się wymienionych studentów do Biura Projektu, celem uzyskania dalszych instrukcji.

Przypomiamy, że zgodnie z regulaminem projektu, studenci zakwalifikowani na staże zobligowani są do dostarczenia do Biura Projektu zaświadczenia potwierdzającego rejestrację na 7 semestr studiów I stopnia na kierunku Automatyka i Robotyka w najszybszym możliwym terminie, tj 28-29 września 2017r. Niedostarczenie wyżej wymienionego zaświadczenia skutkować będzie skreśleniem z listy stażystów w wyniku niespełnienia wymagań projektu.

Data wpisu: 2017-08-07
Informacja wprowadzona przez: