Studiujesz? Praktykuj!

A+ / A-

Lista przyjętych na Staże.

Z przyjmnością informujemy, że wszyscy Ubiegający zostali przyjęcie na Staże.
Poniżej publikujemy listę Stażystów i Jednostek, gdzie przez najbliższe 3 miesiące zdobywać będą doświadczenie zawodowe.
Stażystów prosimy o zgłaszanie się do Biura Projektu w terminie od 27 lutego 2017r. celem podpisania umów stażowych.
Przypomiamy, że zgodnie z regulaminem projektu, studenci zakwalifikowani na staże zobligowani są do dostarczenia do Biura Projektu zaświadczenia potwierdzającego rejestrację na 3 semestr studiów II stopnia na kierunku Inżynieria Materiałowa w najszybszym możliwym terminie, tj 27-28 lutego 2017r. Niedostarczenie wyżej wymienionego zaświadczenia skutkować będzie skreśleniem z listy stażystów w wyniku niespełnienia wymagań projektu.
Stażystom życzymy powodzenia, a pozostałych studentów zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Projektu.

Data wpisu: 2017-02-20
Informacja wprowadzona przez: